top of page

Limbažiem ir 800! CITI ZĒNI 4. AUGUSTĀ LIMBAŽU ESTRĀDĒ

4. augustā, pēc "Limbažiem ir 800" svētku gājiena, Limbažu estrādē uzstāsies dažādi pašmāju mākslinieki, vieni no tiem - grupa "Citi Zēni".


Hanzas pilsēta Limbaži šajā gadā svin 800. dzimšanas dienu, pilsētā svētki tiek svinēti gada garumā, katru mēnesi dzīvojot īpašās sajūtās “Limbaži ir”. Augusts ir svētku nedēļas mēnesis, no 29. jūlija līdz 6. augustam pilsēta iekrāsosies svētku krāsās, svinēt kopā ar limbažniekiem aicināts ikviens pilsētas viesis.


MŪZIKA KĀ TIKKO SAKRATĪTA UN STRAUJI ATVĒRTA TONIKA BUNDŽIŅA


“Citi Zēni”, grupa, kas apvieno pop, neo-soul un repa mūzikas žanrus. Pašpasludinātie repa prinči un 21. gadsimta popmūzikas dīvas, kuru eksplozīvā dzīvo performanču enerģija un ekscentriskais tēls ir grupas “Citi Zēni” pamatā.


Grupa “Citi Zēni” ir sešu cilvēku muzikālā apvienība, kuras mūziku var raksturot kā vispirms sakratītu un pēc tam atvērtu svaiga tonika bundžiņu. Grupas sastāvā muzicē Jānis Pētersons (vokāls), Dagnis Roziņš (vokāls, saksofons), Reinis Višķeris (taustiņinstrumenti), Krišjānis Ozols (ģitāra), Roberts Memmēns (bass) un Toms Kagainis (bungas)🎙🎸


Ieeja pasākumā bez maksas.


bottom of page