top of page

Limbažiem ir 800! LABVĒLĪGAIS TIPS 4. AUGUSTĀ LIMBAŽU ESTRĀDĒ

Hanzas pilsēta Limbaži šajā gadā svin 800. dzimšanas dienu, pilsētā svētki tiek svinēti gada garumā, katru mēnesi dzīvojot īpašās sajūtās “Limbaži ir”. Augusts ir svētku nedēļas mēnesis, no 29. jūlija līdz 6. augustam pilsēta iekrāsosies svētku krāsās, svinēt kopā ar limbažniekiem aicināts ikviens pilsētas viesis.


4. augustā, pēc svētku gājiena, Limbažu estrādē uzstāsies dažādi pašmāju mākslinieki, vieni no tiem - grupa “Labvēlīgais tips”.


"Labvēlīgais tips" ir pazīstama latviešu mūzikas grupa, kas dibināta 1992. gadā. Tās līderis un vokālists ir populārais raidījumu vadītājs un komiķis Andris Freidenfelds jeb Fredis. Grupa pazīstama ar spilgto skatuves tēlu, kā arī humoristiskajiem dziesmu tekstiem. "Labvēlīgais tips" guvuši vairākus Latvijas mēroga apbalvojumus.


Uz skatuves dēļiem muzikāli gozēsies klausītājiem jau ierastais grupas sastāvs: Andris Freidenfelds (balss), Normunds Jakušonoks (balss, taustiņi), Ģirts Lūsis (balss, ģitāra), Kaspars Tīmanis (balss, trombons), Oskars Ozoliņš (trompete, balss), Artūrs Kutepovs (ģitāra), Pēteris Liepiņš (ģitāra), Haralds Stenclavs (taustiņi) un Ainis Zavackis (sitaminstrumenti).


Ieeja pasākumā bez maksas.


Seko svētku norisei oficiālajā vietnē www.limbazi800.lv, sociālo tīklu profilos - facebook lapā “Limbažiem ir 800” un instagram profilā @limbazisvin.bottom of page