top of page

Limbažiem ir 800! SKYFORGER 29. JŪLIJĀ LIMBAŽU ESTRĀDĒHanzas pilsēta Limbaži šajā gadā svin 800. dzimšanas dienu, pilsētā svētki tiek svinēti gada garumā, katru mēnesi dzīvojot īpašās sajūtās “Limbaži ir”. Augusts ir svētku nedēļas mēnesis, no 29. jūlija līdz 6. augustam pilsēta iekrāsosies svētku krāsās, svinēt kopā ar limbažniekiem aicināts ikviens pilsētas viesis.

Svētku kulminācijas nedēļa tiks atklāta 29. jūlijā, kad folkmetāla grupa “Skyforger” kopā ar draugiem ieskandinās Limbažu estrādi. Ieeja pasākumā no plkst. 19:00.

“Skyforger” 28 gadu laikā ir iekarojuši daudzas fanu sirdis Latvijā un ārzemēs – gan ar interesanto latviešu tradicionālās mūzikas sajaukumu ar smago roku; gan ar savu atraktīvo skatuves tēlu. Grupa ir daudzkārt koncertējusi dažādās pasaules valstīs un neapšaubāmi ir ārzemēs pazīstamākā latviešu smagā roka grupa, kā arī ierindojas starp vadošajām grupām pasaulē pagan metal stila ietvaros.

Grupas sastāvs 2023. gadā: Pēteris – balss, ģitāra, tautas instrumenti, karavīru balsis Edgars “Zirgs” – bass, tautas instrumenti, karavīru balsis Alvis – ģitāra, karavīru balsis Jānis – bungas, perkusijas

Biļetes pieejamas šeit - https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/127544


16.03.2023

bottom of page