top of page

Tapusi izstāde “Mūsu novads fotokluba objektīvā”


Biedrība “Limbažu fotoklubs” ielūdz uz foto izstādi “Mūsu novads fotokluba objektīvā”. Izstāde tapusi sadarbībā ar Limbažu kultūras namu. Izstādes atklāšana plānota 14. februārī, plkst. 15.00, Limbažu kultūras namā.


Tā kā Limbažu pilsēta šogad svin lielus svētkus, vēlamies nest savu pienesumu,

sniedzot iespēju aplūkot mūsu pašu bildē

tās fotogrāfijas. Izstādē aplūkojamas 20 bildes, kuras tapušas Limbažu novadā un bilžu autori ir Limbažu fotokluba biedri: Andrejs Komarovs, Agnis Šmits, Andrejs Kovaļovs, Beāte Kožina, Guntis Apse, Elīna Ādamsone, Inese Burkevica, Eva Krēgere, Ziedonis Siliņš, Rolands Atvars, Kristīne Cinate, Ginta Ažuka, Nadja Osne.


Aicinām ikvienu uz izstādes atklāšanu 14. februārī, plkst. 15.00, Limbažu kultūras namā!


02.02.2023


bottom of page