top of page

Vidzemes piekraste izstādē Balttour 2023
No 3. – 5. februārim kopā ar Vidzemes piekrasti piedalījāmies Starptautiskajā tūrisma Izstāde-gadatirgus Balttour "Balttour 2023” izstāžu centrā “Ķīpsala”, Rīgā.


3. februārī Vidzemes piekrastes stenda oficiālajā atklāšanā piedalījās arī Limbažu Novads domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs, Ādažu novada domes priekšsēdētāja Karīna Miķelsone, Saulkrastu novada domes priekšsēdētājs Normunds Līcis, lai kopīgi apsveiktu gan stenda dalībniekus, gan apmeklētājus. Tika pārrunāta Vidzemes piekrastes pašvaldību sadarbību tūrisma pakalpojumu paplašināšanā un popularizēšanā.


Kopīgais noformējums šogad tika īpaši pārdomāts, lai katrs apmeklētājs varētu izjust Vidzemes piekrastes skaistumu un burvību. Stenda fonu rotāja liels saulriets, kuru papildināja dažādas jūras piekrastē atrodamās dabas veltes – akmeņi, smilgas, čiekuri un citi vizuālie elementi. Stendu lieliski papildināja izgaismotais burinieks, kas ikvienam rādīja ceļu uz Vidzemes piekrasti.


Izstādes apmeklētājus ieinteresēja arī gardumi no Limbažu novada uzņēmējiem - rudzu maize un rudzu piparkūkas no Maiznīca Lielezers, Arnis Preiss putotais medus, DABAS MAIZE gardumi, marmelādes konfektes un sukādes no bioloģiskās saimniecības “Lielkalni” , SIA “4M" ražotie uzlējumi “Staicelīte”.


Papildus izdales materiāliem, Vidzemes piekrastes stendā bija iespējams apskatīt velosipēdu no Saulkrastu Velosipedu Muzejs, satikt Jakobīni no Minhauzena Muzejs un Sudraba cilvēku no Limbažos esošā Dzīvā Sudraba Muzejs. Izstādes apmeklētāji izmēģināja sudrabkaļa arodu un izkala arī kādu suvenīru. Mācīties kā pareizi ieveidot mālu varēja kopā ar Keramikas Darbnīca "cepļi" saimnieci un keramiķi Ingrīdu Žagatu. Improvizācijas leļļu teātra studija "ILze" pasaku tēli iepriecināja ikvienu apmeklētāju gan lielu, gan mazu.


06.02.2023

bottom of page